facebook twitter
Lietotājiem
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls
Jaunumi
Izaicinājums nebija atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Ievēlēta jauna valde

2017.gada 22.marta LPMA biedru sapulcē tika ievēlēta jauna valde šādā sastāvā:
Asnāte Avotniece, Abgunstes muiža,
Emerita Gruzde, Veselavas muiža,
Ginta Linīte, Jelgavas pils,
Gunta Zaķīte, Turaidas pils,
Iveta Balčūne, Lūznavas muiža,
Jānis Lazdāns, Padures muiža,
Juris Zviedrāns, Tāšu muiža
Par valdes priekšsēdētāju no valdes locekļu vidus Emeritu Gruzdi.

Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģija
Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģija

Dundagas novada dome 2017.gada 23.marta sēdē apstiprinājusi Dundagas pils ilgtermiņa darbības stratēģiju 2017.-2025.gadam.

Mērķprogrammā
Mērķprogrammā "Latvijai-100" Valsts kultūrkapitāla fonds šogad atbalsta 77 projektus, kas piedāvā norises visā Latvijā, kā arī iesaista diasporas kopienas

"Latvijai-100" atbalstu saņēmis arī projekts "MŪZdienas.Nomoda sapnis par Lūznavu..."

LPMA izpilddirektore Aira Andriksone saņem Latvijas tūrisma nozares  balvu
LPMA izpilddirektore Aira Andriksone saņem Latvijas tūrisma nozares balvu "Gada cilvēks tūrismā"

Starptautiskās tūrisma izstādes Balttor 2017 norises laikā Latvijas Piļu un muižu asociācijas izpilddirektorei Airai Andriksonei tika pasniegta balva "Gada cilvēks tūrismā" nominācijā "Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā.  Lepojamies!
Latvijas tūrisma nozares balva "Gada cilvēks tūrismā tiek pasniegta aizvadītā gada labākajiem tūrisma industrijas vadītājiem, pārstāvjiem vai atbalstītājiem, kuri ir devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas tūrisma biznesa attīstībā, popularizēšanā un ir aizstāvējuši tūrisma nozares intereses. Balvas pretendents vienlaikus ir arī veiksmigs, atbildīgs sava biznesa vai aroda pārstāvis ar nevainojamu reputāciju. Balvas "Gada cilvēks tūrismā" organizators ir tūrisma ziņu portāls  BalticTravelnews.com.

Skatāma lietuviešu mākslinieku pāra izstāde
Skatāma lietuviešu mākslinieku pāra izstāde

No 17. marta līdz 1. maijam Lūznavas muižā skatāma divu ievērojamu lietuviešu mākslinieku - Mikalojus Povila Viluša (Mikalojus Povilus Vilutis) un Nijoles Vilutienes (Nijole Vilutiene) grafikas darbu izstāde "Viens mākslinieku pāris - divi laikmeti".

Konkursā “Spārnotie kaimiņi” aicinām piedalīties lielus un mazus foto entuziastus!

Jaunmoku pils muzejs aicina dabas draugus - Laiks konkursam! 
Ziemas spelgonis tūlīt, tūlīt būs beidzies, vienlaikus būs pagājis laiks, kad varējām vērot aukstumizturīgos lidoņus pašu pagatavotās barotavās. Gaisā ar katru nākamo dienu jūtamas pavasara dvesmas, kas aicina putnus atgriezties mājās no siltajām zemēm. Tātad arvien lielākas iespējas vērot, pētīt un fiksēt mums apkārtesošos lidoņus.
Aicinām sarosīties putnu draugus – mazus un lielus, lai savus vērojumus par putnu dzīvi sūtītu fotokonkursam “Spārnotie kaimiņi – 2017”.
Atgādinām, ka konkursa darbus gaidīsim līdz 17. aprīlim, bet apbalvošana notiks 21. aprīlī pl.10:00 tradicionālās Putnu dienas ietvaros.
Konkursa nolikums pieejams www.jaunmokupils.lv, bet vairāk informācijas – muzejs@jaunmokupils.lv  vai 26123881.
Tiekamies Putnu dienās Jaunmokās!!!

Digitālā māksla Rēzeknes novadā un Lūznavā
Digitālā māksla Rēzeknes novadā un Lūznavā

Rēzeknes novads ir uzsācis jaunu iniciatīvu-digitālās mākslas iedzīvināšanu Latgalē un Rēzeknes novadā. Digitālās mākslas objektu īstenošanā iesaistījusies arī Lūznavas muiža, kur pirmā digitālās mākslas izstāde būs skatāma šī gada jūnijā.

CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.