Blankenfeldes muiža
www.blankenfeldesmuiza.lv

Ziņas

Lietuvas Tūrisma mārketinga asociācijas delegācija iepazīst Vidzemes pilis un muižas

Š.g.19.-20.jūlijā Latvijas Piļu un muižu asociācija uzņēma viesus no Lietuvas Tūrisma mārketinga asociācijas (LTMA). Minētā asociācija ir jauna – tā dibināta pagājušajā gadā un pašreiz vēl turpina veidot savu struktūru, bet ir jau uzsākusi savas darbības prioritāšu - Lietuvā ienākošā tūrisma un no Lietuvas izejošā tūrisma veicināšana - īstenošanu.
Uzsākot iepazīšanos ar Latvijas pilīm un muižām, kā pirmo reģionu, ko apmeklēt,  LTMA izvēlējās Vidzemi un vizītes laikā pabija Ungurmuižā, Bīriņu pilī, Cēsu pilī, Dikļu pilī, Krimuldas muižā, Liepas muižā un Turaidas pilī.

  Lasīt vēl

Padures pils modināšanas pasākums – “Cecīlijas menuets”

30. jūlijā no plkst. 18:00 Kuldīgas novada Padures muižas kungu dzīvojamajā ēkā ikviens interesents varēs paviesoties sen pagājušajos laikos, kad tika celta jaunā muižas ēka ampīra stilā un iekārtots angļu stila parks.
Pasākums nosaukts par godu vienai no Balfūru dzimtas Baltijā aizsācēja Džona Balfūra jaunākajām meitām – Cecīlijai Sofijai Balfūrai (1824-1896), jo saglabājies viņas paraksts kādā no jaunajai lēdijai reiz piederējušajām grāmatām.  Lasīt vēl

Francijas dižvietas Jaunmoku pils muzejā

Jaunmoku pils Meža ekspozīcijas telpās apskatāma ceļojošā izstāde par Francijas ainaviskajām dižvietām.
  Lasīt vēl

Baronese fon Krudener-Struve dziedās romances Liepasmuižā

27.augustā pl.17 sveču gaismā muižas banketu zālē ar dzirkstošu dzērienu gaidām jūs uz ekskluzīvu mūzikas salonu. Vakara pirmajā daļā krievu romances (S.Rahmaņinovs u.c.), ko izpildīs viesi no Sanktpēterburgas: starptautisku konkursu laureāte Ludmila Truštalevska (baronese fon Krudener-Struve), soprāns, pie klavierēm Leonīds Jerjemins. Lasīt vēl