Tulkošanu no latviešu valodas uz angļu valodu nodrošina Tilde Tulkotājs Tilde
Tulkošanu uz citām valodām nodrošina Google Tulkotājs
Lietotājiem
Lietotājiem
Lāčplēša diena
Latvijas Piļu un muižu asociācija
Unikālais piļu un muižu kultūras mantojums sevī glabā vērtības, atklājot jaunas un jaunas liecības par savas patības apzināšanos. Saglabājamas un nododamas nākamajām paaudzēm kā sociālekonomiskās izaugsmes potenciāls

Notikumi

Izaicinājums nav atbilst tikai pašreizējām prasībām, bet arī tām, kas būtu nākotnes projektos, lai kādās formās tie nāktu.
Notikumu kalendārs
Tuvākie pasākumi
Ziemassvētku programma «Tilti sapņo par bezgalību»
21.decembrī plkst. 18.00  Dundagas pilī  viesosies Nepieradinātā folka orķestris ar Ziemassvētku programmu «Tilti sapņo par bezgalību».
Īpaši šim laikam Nepieradinātā folka orķestris sagatavojis programmu «Tilti sapņo par bezgalību» — reizē nopietnu un dzīvespriecīgi jautru pagāniskas un kristīgas tradīcijas saspēli. Grupa izvirzīta gada ierakstu balvai 2015 ( disks «Antarktīda kūst»), spēlējusi vadošajos festivālos «Positivus», «Rīgas ritmi», «Laba daba», kā arī pasaules mūzikas festivālos kaimiņvalstīs un festivālā «The Great Escape» Lielbritānijā. Sadarbojusies ar čellistu un komponistu Kārli Auzānu, perkusionistu Nilu Īli, dziedātāju Līgu Priedi, grupām «Autobuss debesīs», «Auļi» .u.c. Latvijas mūziķiem.
 Biļešu iepriekš pārdošana-22021270, biļetes cena — 4 €, koncerta dienā — 5 €. Skolēniem  un pensionāriem  — 3 €. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.
 
Lasīt vēl
Jērcēnmuiža aicina

22. decembrī plkst. 18.00
Jērcēnmuižas mednieku namā
ZIEMAS SAULGRIEŽU
SVINĒŠANA
Lasīt vēl
Izstāde “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”
No 2018. gada 5. maija līdz 2019. gada 31. decembrim Jēkabpils Vēstures muzeja Izstāžu zālē iespējams aplūkot Latvijas simtgadei veltīto izstādi “100 iemesli lepoties ar Jēkabpili”.
Jēkabpils ir Daugavas auklēta, daudznacionāla, multikulturāla, plūdu un notikumu rūdīta, novadu krustcelēs nolikta divu krastu pilsēta ar senu vēsturi. Jēkabpilij ir savs kultūrvēsturiskais mantojums, draugi un sadarbības partneri tuvās un tālās zemēs, brīnišķīga daba, savi cilvēki,  izcili profesionāļi, kuri veido pilsētas vēsturi un veicina tās sekmīgu attīstību.
Latvijas simtgadei veltītā izstāde vēsta par 100 iemesliem būt lepniem ar Jēkabpili, simts spilgtiem pārmaiņu veicējiem, virzītājspēkiem un iedvesmotājiem, par arhitektūru, sakrālo mantojumu, sportu, mūziku, uzņēmumiem, vēstures liecībām un norisēm.
Ieejas maksa izstādē ir 0.50 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem - 0.30 eiro.
Lasīt vēl
2017.12.02 datuma notikumi
test news
Latvija LV

test news

 testet        

Latvija LV

Grupa Rūnas. Apvienība Austras Koks. Pirmās adventes koncerts

Pirmo būšana vieno. Reiz savu debijas - pašu pirmo koncertu - tieši Lūznavas muižā piedzīvoja grupa RŪNAS, nu grupa aicina uz Pirmās adventes ieskandināšanu un atkal satikšanos Lūznavā. 3. decembra koncertā grupai pievienosies arī koklētāju apvienība AUSTRAS KOKS, kuras vadītāja ir pazīstamā koklētāja Laima Jansone.

Pirms koncerta, plkst. 14.00, Lūznavas muižas kapelā ikviens aicināts uz iknedēļas Svēto Misi, pēc kuras ceram tikties koncertā. Ieeja bez maksas.

02.12.2017
CMS v.2.2 © ITrisinājumi.lv 2017, RixtelLab 2014

Mājas lapu izstrādāja ITrisinājumi.lv. Rixtel Lab.